Tanky

Tanky jsou nejsilnější jednotky v hře. Mají vysokou zbroj a vysokou sílu zbraní. Ale mají také vysokou spotřebu uranu. Největší nevýhodou tanků je velmi nízká rychlost. Vzhledem k tomu tanky nejsou vhodné jednotky pro nájezdy nebo rychlé akce.
Tanky jsou důležité ve velkých strategických bitvách, protože mohou přežít dostatečně dlouho kvůli vysokému brnění. Pěchota a malé vozy nemohou zničit jejich zbroj (dokonce i 1 tank může vyhrát bitvu).

Jednotky

Bojový tank

Bojový tank je založen na koncepci konvenčních tanků.
Bojový tank má velký bonus proti vozidlům (včetně škorpiónu). Pokud zaútočíte na armádu vozidel je Bojový tank nejlepší jednotka. Bojový tank je pro tuto akci levnější řešení než Destroyer.

Paladin tank

Paladin tank má velmi silní brnění, ale síla zbraní je nízká (na tank).

Paladin tank je nejlepší obranná jednotka ve hře. Dokáže přežít velmi dlouho v bitvě. Ale protože útok bonus je nízký sám není schopen vyhrát velké bitvy.

Tato jednotka je dobrou volbou pro defenzivní hráče nebo pokud potřebujete snížit ztráty v bitvě.

Destroyer

Tank Destroyer je silný těžký tank dobrý proti ostatním tankům a těžkým vozidlům.

Destroyer je jednotka s 2. nejvyšší zbraňovou silou ve hře. Tím může udělat hodně škody.
Destroyer je ideální jednotka pro velkou tankovou armádu. Stavební cena Destroyeru je ovšem velmi vysoká. Takže pokud máte Destroyery, zkuste je neztratit.

Dragon tank

Pouze NF

Největší nevýhodou tanků je velmi nízká rychlost. Dračí tank však má dvojnásobnou rychlost než jiné tanky. Díky tomu je Dragon tank velmi účinná jednotka.

Dračí tank má vyšší sílu zbraní než bojový tank, ale bojový tank má vyšší bonusy. Dragon tank je levnější než Destroyer ale také je slabší než on.

Pokud máte dost času na útok, bojový tank nebo Destroyer je lepší volbou.
Dragon tank má útok na laserovou věž. Pro zničení Super-zbraní nebo dobývání základny se sentinely, je Dragon tank velmi dobrá jednotka.

Dragon tank je jediná jednotka ve hře, která má bonus na raketomet.

Rhino tank

Zatím neimplementován
Rhino tank je těžká nízkorychlostní jednotka. Rhino tank je nejlevnější tank v Conquearth. Tento tank můžete vyrobit s nízkou úrovní výzkumu.

Rhino tank má vyšší zbraňovou sílu a zbroj než bojový tank, ale má téměř nulové bonusy. Je to ideální tank pro začátek, kdy nemáte technologii pro jiné tanky.

Rhino tank je levný tank, takže ho můžete použít na misi, kde jsou potřebné tanky, ale nechcete riskovat vaše drahé tankové armády.
Rhino tank má také nejlepší poměr železo / zbroj ve hře (0,67).

Dobij svet, postav superzbrane a vybuduj impérium.
Komplexní strategická webová hra s mnoha herními prvky.
Mnou vytvorená (fan projekt) Free-to-play a Free-to-win hra.
Žádné premium funkce ani reklamy. Pouze pro zábavu z hraní.

Conquearth