Vozidla

Jednotky

Nákladní vozidlo

Nákladní vozidlo je hlavní dopravní jednotka. Má nejvyšší přepravní kapacitu a má také velmi nízkou cenu výroby a velmi nízkou spotřebu.

Nákladní vozidlo je velmi slabá jednotka a obrana má proti němu bonus. To může být problém při nájezdech (vysoké ztráty, pokud jsou Nákladní vozidla zahrnuty v armádě). Tento problém je však kompenzován velmi nízkou stavební cenou.

Obrněný transportér

Byli jsme inspirováni tanky a vynalezli jsme tento těžce obrněný transportér. Jeho silná zbroj mu umožňují přežít bitvu.

Obrněný transportér má velmi silní brnění. Dokáže přežít velmi dlouho v bitvě. Tato jednotka je dobrou volbou, pokud potřebujete snížit škody v bitvě (raid).

Kapacita Obrněného transportéru a rychlost jsou velmi nízké. Vzhledem k tomu, je někdy lepší použít normální náklaďák pro nájezdy (i při vyšších ztrátách).
Obrněný transportér může také sloužit jako fodder kvůli vysokému brnění a skutečnosti, že pouze tanky mají bonus proti němu.
Jednotky s nízkým útokem nemohou poškodit Obrněný transportér (nemohou vyhrát bitvu).

Hammer

Hammer je dobré bojové vozidlo, které bylo vyvinuto, aby mohlo být dobře využíváno pro bojové operace a nevyžadovalo hodně podpory.

Tato jednotka je opravdu "Kladivo na nepřítele". V první fázi hry je tato jednotka nejsilnější jednotka, kterou máte (po dlouhou dobu). Má nízké požadavky na výzkum (ve srovnání se škorpiónem nebo tanky). V pozdějším stádiu hry mnoho hráčů nahrazuje Hammer jednotkami s vyšším útokem.

Hammer má velmi vysokou zbroj, střední sílu zbraní a vysoké bonusy. Má také dobrou nákladovou kapacitu , takže je to také velmi dobrá raidovací jednotka.
Mnoho nájezdníků má velkou flotilu Hammerů. Vzhledem k vysokým bonusům proti pěchotě a obraně můžete dělat "sólo Hammer" bitvy (nájezdy).

Hammer je slabý proti škorpiónu, scarabeusu nebo bojovému tanku. Kvůli tomu je použití Hammeru ve velkých bitvách problém.

Škorpion

Škorpion díky svému multi-kanonovému a minimalistickému designu je velmi efektivní zbraň. Jeho hlavním úkolem je rychle se dostat na bojiště a zničit co nejvíce.

Škorpion je nejlepší vojenské vozidlo ve hře. Má nejvyšší bonusy (a nejvíce bonusů) proti ostatním jednotkám. Scorpion má vysokou hodnotu útoku a vysokou zbroj. Kapacita nákladu je však nízká a kvůli tomu, škorpion sám není dobrou jednotkou pro raidy.

Cena škorpiónu je velmi vysoká a pro jeho výstavbu potřebuje hodně uranu.

Škorpion je slabý proti tankům. Kvůli tomu je použití škorpiónu ve velkých bitvách (kde jsou tanky zahrnuty) problém. Proto někteří hráči nemají rádi škorpiony (v bitvě můžete použít levnější jednotky a ve velkých bitvách má Škorpion problém s tanky).

Ale bonusy škorpiónu jsou velmi důležité a nesmí být ignorovány. Velká armáda škorpiónů může způsobit velké škody nepříteli. Také je Škorpion nejlepší jednotka proti jiným vozidlům. Scorpion má také útočný bonus proti bombardéru. Můžete použít škorpion pro podporu vaší armády tanků (zničit bombardéry a chránit ty tanky).

Technickal

Rebelní jednotka
Bude doplněno

Hunter

Pouze NF
Malé, ale velmi rychlé vozislo určené k zničení tanků.

Hunter je jednotka s největším útokem ve hře. Hunter je určen ke zničení tanků. Kvůli tomu má bonus na všechny tanky ve hře.

Extrémně vysoký útok (o 50% více než Destroyer) umožňuje udělat velké škody i vysoce obrněným tankům a také na jiným jednotkách.

Hunter však má velmi slabé pancéřování a vysokou cenu. Hunter je velmi účinná destrukční jednotka, ale kvůli nízké zbroji budete mít vždy ztráty v boji. Jde o alternativu raketové pěchoty.

Dobij svet, postav superzbrane a vybuduj impérium.
Komplexní strategická webová hra s mnoha herními prvky.
Mnou vytvorená (fan projekt) Free-to-play a Free-to-win hra.
Žádné premium funkce ani reklamy. Pouze pro zábavu z hraní.

Conquearth