Pěchota

Jednotky

Lehká pěchota

Lehká pěchota je nejslabší jednotkou ve hře. Tito vojáci mají pouze základní výcvik. Tato jednotka nemá žádné útočné bonusy.

Ale i tato jednotka (i když se to nezdá) má některé výhody:
Pro stavbu potřebujete pouze kasárny lvl 1. Není potřeba žádný výzkumu.

Pro stavbu potřebujete pouze ocel. Je to jedna ze dvou vojenských jednotek ve hře, která pro svou výrobu nevyžaduje uran (druhá je transportér).
To může být užitečné, pokud máte příliš mnoho oceli (můžete vyrábět téměř zadarmo armádu). Jedná se o nejlevnější fodder (s krycím bonusem).

A konečně doba výstavby lehké pěchoty je nižší o 60% (ve vzorci). Můžete je vyrobit včas, když potřebujete cokoliv v obraně.

Mariňák

Mariňák je hlavní pěchotní jednotkou hry. Mariňáky můžete vyrábět ve velkém množství. Mariňáci mají dobrý útok a ve velkém množství mohou na bojišti způsobit velké škody.

Mariňák má útočný bonus proti lehké pěchotě, střelcům a rebelům. Je to výborná jednotka pro zničení střelců (chrání vozidla). Spotřeba mariňáka je velmi nízká, takže jich můžete mít velkou armádou (100 tisíce).

Nejlepší jednotkou proti nim je fanatik nebo bojový vrtulník.

Těžký střelec

Těžký střelec je speciální voják vybaven odpalovačem raket.
Těžký střelec má velmi vysoký útok, ale nízkou zbroj. Sám o sobě může způsobit velké škody v nepřátelských liniích. Těžký střelec je levná destrukční jednotka. Ale kvůli nízké zbroji musíte vždy počítat se ztrátami.

Těžký střelec je navržen k ničení vozidel. Dokonce i proti škorpiónu má útočný bonus.

Těžký střelec je dobrá obranná jednotka. Protože pokud ho máte v obranné armádě, útočník má vyšší ztráty a nižší zisk.
Také má Těžký střelec útočný bonus proti vozidlům (a to jsou nejlepší jednotky pro nájezdy).

Fanatik

Fanatic je produkt genetického inženýrství. Tento voják je silný jako malé vozidlo.

Fanatic je nejlepší pěchota s nejvyššími atributy, ale také s nejvyšší cenou. Jedná se o velmi dobrou jednotku proti pěchotě. Pouze dvě jednotky mají bonus proti fanatikům (Scorpion a Scarabeus).

Tuto výhodu můžete využít k vybudování pěchotní armády proti vrtulníkům.

Fanatik je výborný doplněk vaší pěchotní armády. Velmi vysoký útok, zbroj a bonus krytí z něj dělají superpěchotní jednotku.

Ale není to dobrá jednotka pro formování "jádra pěchoty" nebo pro fodder kvůli vysoké ceně. Normální poměr v pěchotní armádě je 3-5 mariňáků a 1 fanatik.

Sniper

Pouze UWA
UWA je armádní frakce. A pokud chcete velkou armádu, potřebujete hodně pěchoty (fodder a podpora).
Sniper je "lepší mariňák". Sniper má mírně vyšší sílu zbraní, zbroj a bonusy. Ale sniper má také vyšší cenu než Mariňák.

Žádná z jednotek v hře nemá útočný bonus proti sniperům! (pouze 3 jednotky mají tento bonus - Stíhač, MIG a Sniper). To dělá ze snipera vynikající fodder.

Rebel

Rebelská jednotka
Rebel se nemůže s moderními vojáky srovnávat, ale neměli bychom je podceňovat.
Rebel je jednoduchá jednotka pro začátek hry. Rebel může být cvičen pouze v rebelské bázi nebo v rebelské továrně. Na začátku hry je můžete také vyrobit v servisním depu.

Rebel je levnější než mariňák a má nižší brnění a žádný útočný bonus. Ale rebel má vyšší sílu zbraní, takže je lepší střelecká podpora (větší škody pro nepřítele).

Rebel je jednotka s nejvíce bonusy proti němu (7 jednotek). To může být problém, pokud chcete používat rebely jako fodder.
Rebelové mají nejvyšší rekrutovací potenciál. Díky tomu je Rebel velmi důležitá jednotka na začátku hry nebo pokud potřebujete rychlou přestavbu vaší armády.

Dobij svet, postav superzbrane a vybuduj impérium.
Komplexní strategická webová hra s mnoha herními prvky.
Mnou vytvorená (fan projekt) Free-to-play a Free-to-win hra.
Žádné premium funkce ani reklamy. Pouze pro zábavu z hraní.

Conquearth