Speciální budovy

Standardní frakce

Každá frakce má svou speciální budovu, která ji dává dodatečné bonusy.

Internační tábor

Internační tábor zrychluje výrobu pěchoty a od levelu 10 sníží její výrobní cenu. K této (nic moc) funkci nově internační tábory zvyšují obnovu! Stejně jako kryt obnoví část vaší armády (převede je na Rebely/střelce), tak internační tábory nově obnoví část NEPŘÁTELSKÝCH ztrát do marináků. Protože ve velké bitvě má vždy útoční ztráty, bude Vám útočník „kompenzovat“ svůj útok. Pokud budete mít silnou obranu, můžete mít po bitvě více armády než před ní.

Šrotiště

Šrotiště obnovuje část surovin z vlastních ztrát armády (až 65%). Díky tomu mohou UWA získat zpět část svých ztrát, což jim umožní lépe operovat s armádou a pustit se i do riskantnějších akcí nebo se rychleji obnovit po neúspěšné obraně. Pokud tedy přijdete o část armády (špatně naplánovaná mise, obrana), můžete si ve šrotišti vzít zpět suroviny.
To dává UWA velkou strategickou výhodu.

Plutoniový reaktor

Plutoniový reaktor zvyšuje produkci uranu o 3% za každý level. Na levelu 10 je tedy bonus k vaší produkci uranu 35%! (+ 5% mají NF jako základní bonus).
NF tak mouhou vytunit produkci uranu i ve svých běžných bázích, což jim dá velkou surovinovou výhodu.

Malý raketomet

Malý raketomet je velice efektivní obranná jednotka. Stojí sice hodně uranu, ale to pro NF není problém. Malý raketomet lze stavět ve všech bázích, tedy i v těch, kde je obrana omezena (např. protonová cívka). Díky této unikátní obraně mohou NF silně opevnit všechny báze.

Zesilovač signálu

Zesilovač signálu snižuje spotřebu armády. Tím se TC nepřímo zvedá produkce surovin (nepotřebují tolik paliva). Také díky tomu nemusí své dobyvatelné báze tak často zásobovat, což jim umožní lepší operaceschopnost.

Svařovna

Svařovna je unikátní budova TC, kterou mají k dispozici hned na začátku hry! Každý level snižuje cenu všech budov o 3%. Díky této budově tak mohou TC velmi rychle rozvynout svou domovskou bázi (nejrychleji ze všech frakcí ve hře).

Dobij svet, postav superzbrane a vybuduj impérium.
Komplexní strategická webová hra s mnoha herními prvky.
Mnou vytvorená (fan projekt) Free-to-play a Free-to-win hra.
Žádné premium funkce ani reklamy. Pouze pro zábavu z hraní.

Conquearth